Register receptov Kuchári na receptoch
Grilovanie a údenie
     

Dostal som takýto mail: Caw! Pozeral som tie tvoje recepty a vedel by som ti obohatit sekciu salaty. Ako vies v Australii som robil ako salad maker vo velmi znamej restauracii v Sydney. Tuto malu taliansku iba ORGANIC(bio) pizzeriu, navstivili ludia ako Carmen Electra a osobne som robil salat pre Baza Luhrmanna (reziser napr romeo a julia s DiCapriom.) Ak by si mal zaujem mohol by som ti postupne nafotit zopar salatov a napisat recepty k nim. Mozno sa budu navstevnikom receptov pacit.  Posielam ukazku jednej z mojich fotiek aj s logom naozaj originalnej restauracie.
S pozdravom, Tommy - A ja už len dodávam, že vítame nového kuchára a na šalátiky sa tešíme. :o)

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

* Hviezdny šalát (All star salad) *  
Recept pridal Tommy
Pridané 28.01.2011  
Hviezdny šalát - All star salad recept:
Budeme potrebovať: Baby špenát, lolo rosso šalát, cherry rajčiny, avokádo, šunka Prosciutto crudo, Goat cheese (kozí syr), morská soľ drvená, morská soľ hrubá, čierne korenie (najlepšie v mlynčeku na korenie), extra virgin olivový olejl, ocot balsamico.

Do misky dáme umytý baby špenát, na drobnejšie natrhaný lolo rosso šalát a cherry rajčinky. Pridáme drvenú morskú soľ, korenie a premiešame. Pridáme olivový olej, premiešame, balsamico, premiešame. 
Ak pripravujeme dve porcie šalátu, potrháme doň jeden plátok prosciutto crudo, pridame avocado a jemne zamiešame. Pri miesani dávame pozor na to, aby sme nepolámali lístočky špenátu, poškodilo by to koncovému efektu. Po dôkladnom premiešaní nakladáme na tanier, snažíme sa urobiť tvar pyramídy. Na vrch naaranžujeme jeden plátok prosciutto crudo a dáme lyžicu kozieho syra. Na šalát nalejeme trošku olivového oleja, posypeme hrubou morskou soľou a namelieme čierne korenie.

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

 
 
 
 

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Naši partneri:
                   

© 2008 - 2016 Simaco - Všetky práva vyhradené